Q24 Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów
Masz pytania? Zadzwoń!
692380774, 422275050

Korekta licznikow

Korekta licznika - cofanie licznika - odbywa się poprzez modyfikację zapisanych w komputerze danych związanych z przebiegiem samochodu. Zmiany te dokonywane są za pomocą złącza diagnostycznego lub poprzez odczyt bezpośredni pamięci zamontowanej w liczniku.
Usługa naprawy lub korekty licznika dotyczy:
Na życzenie klienta programujemy także inne miejsca, w których poza licznikiem zapisany jest przebieg samochodu. Są to:        

 
UWAGA!

W przypadku korekty stanu licznika, klient pod rygorem odpowiedzialności cywilnej lub karnej zobowiązany jest do poinformowania o tym fakcie, przyszłego nabywcę pojazdu oraz firmę ubezpieczeniową.

Profesjonalnie przeprowadzona korekta licznika wymaga posiadania fachowej wiedzy, umiejętności oraz oczywiście doświadczenia i odpowiedniego zaplecza sprzętowego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w tej kwestii zgłoś się do nas, a na pewno Ci pomożemy!

Nasza firma od ponad dekady specjalizuje się w naprawach oraz korektach liczników elektrycznych samochodów oraz motocykli rozlicznych marek. Wszystkie prace realizujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt, a pracownicy naszej firmy dysponują bogatym doświadczeniem i kwalifikacjami, które są stale podnoszone. Dzięki temu takie zabiegi jak korekta licznika czy cofanie licznika nie stanowią dla nas problemu.

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą usług, które świadczymy i kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Wszystkim zainteresowanym służymy kompleksowym doradztwem i zapewniamy, że każdą powierzoną pracę zrealizujemy sprawnie i fachowo.

Jako firma usługi z zakresu elektryki motoryzacyjnej na polskim rynku świadczymy z powodzeniem od ponad 15 lat. Bogata wiedza, doświadczenie oraz niezbędne zaplecze sprzętowe, a także profesjonalne podejście do każdego Klienta to nasze najwiżksze atuty, dzięki którym możemy dokonywać napraw i korekt liczników samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli.

Każda korekta licznika bądź cofanie licznika to zadanie wymagające precyzyjnej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu i dlatego pracownicy naszej firmy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje z tego zakresu, aby móc jak najlepiej spełnić wymagania Klientów. Ponadto podczas korekt i napraw liczników bazujemy na najnowocześniejszych urządzeniach, dzięki czemu możemy dokonywać modyfikacji liczników oraz programowania sterowników, skrzyń biegów oraz innych systemów, w których zapisane są dane na temat przebiegu.

Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z innymi usługami, które świadczymy.